250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Hakkımızda

Misyon & Vizyon

Raw Perceptions, sorumlu bir yaklaşımla çevre dostu ürünler sunan sürdürülebilir bir markadır. Ana hedefimiz, empoze edilen kalıplara karşı kendi yollarını çizmeye cesaret eden aynı zamanda çevreci bireylerden oluşan bir toplum yaratmaktır. Bu nedenle misyonumuz, bireylere iç yeteneklerini ortaya çıkarmaları için ilham vermek ve aynı zamanda doğaya karşı sorumluluk sahibi bir bakış açısı kazandırmaktır. Markamız aracılığıyla dünyanın doğal güzelliğinin önemini ortaya çıkarmak ve dünya çapında kolektif bir bilinç oluşturma vizyonuyla emin adımlarla ilerliyoruz.

Hikayemiz

300 milyon yıl önce sadece bir kıta vardı, biz birdik. Günümüzün ayrılmış zihinleri ve kıtalarının aksine, dünyanın sınırları yoktu; uyum vardı. Zamanla insanlar olarak kendimizi geçmişten ayırdık, doğaya zarar verdik, çevreyi kirlettik ve eşitsizlik yarattık. Ayrımcılığın giderek arttığı günümüzde, uyum ve birliği sağlayan sembol olmak için 2020 yılında Raw Perceptions’ı yarattık.

Biz Kimiz?

Raw Perceptions adı; doğa, ruh ve beden üçlüsünü el değmemiş bir algıyla birleştirmek için benzersiz bir keşfe çıkan çeşitli kimliklerden geliyor.

Logomuz, Pangea, 300 milyon yıl önce Dünya'nın tek bir kıta olarak görselleştirilmesiyle fiziksel olarak birleşmiş topluluğumuzun kümülatif bir temsilidir.

Çevre Dostu Üretim

Ürünlerimiz için GOTS* sertifikalı organik pamuk, GRS* sertifikalı geri dönüştürülmüş polyester ve geri dönüştürülmüş pamuk kullanıyoruz. Sertifikalarımızın tamamı uluslarası standartlara uygun olması birinci önceliğimiz olmakla beraber, baskılarımız için en doğal kaynaklı teknolojileri kullanmaktayız.

*GOTS (Küresel Organik Tekstil Standardı) , organik elyaflardan yapılan tekstiller için dünyanın önde gelen işleme standardı olarak kabul edilmektedir. Tüm organik tekstil tedarik zinciri boyunca üst düzey çevresel kriterleri tanımlar ve aynı zamanda sosyal kriterlere uygunluğu gerektirir.

*GRS (Küresel Geri Dönüşüm Standardı), geri dönüştürülmüş içeriklerin, gözetim zincirinin, sosyal ve çevresel uygulamaların ve kimyasal sınırlamaların üçüncü taraf sertifikasyonuna yönelik gereklilikler belirleyen uluslararası, gönüllülüğe dayalı tam bir ürün standardıdır.

Ailemiz

Dünyayı daha sürdürülebilir bir hale getirmek için maceracı, tutkulu ve çevreye duyarlı insanlardan oluşan topluluğumuzu büyütmeyi hedefliyoruz.

Kapat

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Ara

Sepetim

Sepetiniz şu an boş.
Alışverişe başla